Przenoszeniemaszyn.com.pl - to marka, która powstała aby zaspokoić potrzeby wymagających klientów w sektorze firm produkcyjnych z rozbudowanym parkiem maszynowym. Charakteryzuje nas nie tylko zaawansowany sprzęt i wykwalifikowana kadra, ale przede wszystkim duże doświadczenie i wiele udanych realizacji.

site-img33

 

Przeprowadzka & minimalizacja ryzyka

Relokacja linii produkcyjnych i transport maszyn zawsze wiąże się z czasowym zatrzymaniem produkcji. Nie jest to bez znaczenia dla stabilności finansowej firmy. Przy realizacji przenoszenia produkcji należy nie tylko skrócić czas trwania realizacji, ale przede wszystkim zaplanować kolejność przenoszenia poszczególnych urządzeń. Niejednokrotnie przed maszynami przenoszone są owijarki i wózki widłowe, aby wprowadzać surowce już do nowej lokalizacji.

 

Przemawiają za nami poważne argumenty

Flota pojazdów dostępna w każdej chwili, Ubezpieczenie OC, wieloletnie doświadczenie, zgrana kadra i indywidualne podejście, to tylko niektóre zalety współpracy z nami. Zadbamy o to, aby Państwa aktywa w postaci zaplecza maszyn produkcyjnych, budowlanych, linii technologicznych, czy aparatury pomiarowej dotarły bezpiecznie na miejsce i zostały prawidłowo uruchomione.